Do kolejnego śmiertelnego wypadku doszło w Badowo-Mściskach około 2 kilometry od Mszczonowa – w pobliżu fabryki betonowych prefabrykatów – na dawnej trasie krajowej nr 50, teraz drodze gminnej, mające niezbyt duże natężenie ruch. Do dramatu doszło we wtorek przed godziną czwartą rano. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych śmierć poniósł 24-letni mężczyzna, pasażer trafił do szpitala. 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek 14 listopada około godz. 3:50 w miejscowości Badowo-Mściska. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć poniósł pasażer opla. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem zderzył się z jadącym z naprzeciwka seatem. Na skutek odniesionych obrażeń, 24-letni pasażer opla poniósł śmierć na miejscu, a kierowca trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem żyrardowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Do udziału w tej akcji zostały zadysponowane cztery strażackie zastępy – dwa z PSP w Żyrardowie oraz jednostki OSP z Mszczonowa i Zbiroży. Z ich informacji wynika, że pomimo szybko podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych ofierze wypadku, którzy poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. osoba poniosła śmierć.

Żyrardowscy policjanci apelują do kierowców o ostrożność, rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków drogowych. Okres jesienny to  zmienne warunki pogodowe oraz słaba widoczność.

P.S. Foto OSP Mszczonów

By tadeusz