BIURO OGŁOSZEŃ
Biuro Życia Żyrardowa Sprawdź warunki oraz ceny zamieszczania ogłoszeń.

>> więcej
REDAKCJA
Redakcja Życia Żyrardowa Tutaj znajdziesz informację na temat naszej redakcji.

>> więcej
KONTAKT
Kontakt do redakcji Życia Żyrardowa Życie Żyrardowa
ul. Okrzei 51A
96-300 Żyrardów
tel. (46) 855 36 62
fax. (46) 855 47 18


>> więcej
OGŁOSZENIA PRZEZ SMS
Ogłoszenia drobne można przekazywać do „Życia Żyrardowa” za pośrednictwem SMS.

>> więcej

("ŻŻ"48 29.11.2016) - Żyrardowska Liga Pływacka
W sobotę 19 listopada w pływalni AQUA Żyrardów odbyły się zawody Żyrardowskiej Ligi Pływackiej, której celem była popularyzacja sportów pływackich wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska wodnego. W rywalizacji wzięła udział młodzież urodzona w latach 2001-2009, która wzięła udział w pięciu konkurencjach: wyścig 50 m stylem grzbietowym, 100 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym i w wyścigu australijskim.

Wyniki


Styl grzbietowy 50 m:


Rocznik 2008/09


Dziewczęta:


 1. Alicja Kozłowska, 2.Maja Mart, 3.Amelia Smolarek


Chłopcy:


1. Kosma Mastalerz, 2.Aleks Biegas, 3. Antoni Rosiak


Rocznik 2006/07:


Dziewczęta:


1. Zofia Gliszczyńska, 2. Marta Adamiak, 3. Weronika Borowiec


Chłopcy:


1. Karol Mastalerz, 2. Bartosz Rosiński, 3. Mikołaj Włodarczyk


Styl dowolny 50 m:


Rocznik 2008/09:


Dziewczęta:


1. Alicja Kozłowska, 2. Maja Mart, 3. Amelia Smolarek


Chłopcy:


1. Kosma Mastalerz, 2. Aleks Biegas, 3. Antoni Rosiak


Rocznik 2006/07:


Dziewczęta:


1. Zofia Gliszczyńska, 2. Marta Adamiak, 3. Weronika Borowiec


Chłopcy:


1. Bartosz Rosiński, 2. Mikołaj Włodarczyk, 3. Karol Mastalerz


Styl grzbietowy 100 m:


Rocznik 2004/05:


Dziewczęta:


1. Weronika Różewska, 2. Martyna Stryjczak, 3. Aleksandra Kozłowska


Chłopcy:


1. Dawid Towarek, 2.Dominik Hassa, 3. Michał Zagajewski


Rocznik 2002/03:


Dziewczęta:


1.Oliwia Ciećwierska


Chłopcy:


1. Adam Wiśniewski, 2. Gniewomir Sulik, 3. Bartosz Kowalczyk


Rocznik 2001:


Dziewczęta:


1. Maria Zagajewska


Chłopcy:


1. Kajetan Paluch, 2. Michał Bartoszek, 3. Mateusz Kałęcki


Styl dowolny 100 m


Rocznik 2004/05:


Dziewczęta:


1. Weronika Różewska, 2. Aleksandra Kozłowska, 3. Martyna Stryjczak


Chłopcy:


1.Dawid Towarek, 2. Dominik Hassa, 3. Michał Zagajewski


Rocznik 2002/03:


Dziewczęta:


1. Oliwia Ciećwierska, 2. Martyna Kruk


Chłopcy:


1. Adam Wiśniewski, 2. Gniewomir Sulik, 3. Sebastian Świder


Rocznik 2001:


Dziewczęta:


1. Maria Zagajewska, 2. Marta Bielak


Chłopcy:


1. Kajetan Paluch, 2. Michał Bartoszek, 3. Sebastian Kałęcki


Wyścig australijski:


Dziewczęta:


1. Maria Zagajewska, 2. Martyna Kruk, 3. Oliwia Ciećwierska


Chłopcy:


1. Adam Wiśniewski, 2. Michał Bartoszek, 3. Kajetan Paluch


B.

Powrót