Ósmoklasiści z „Jedynki” zakończyli dziś w uroczysty sposób swoją edukację w szkole podstawowej. Przed nimi nowe wyzwania i kolejny etap – szkoła średnia. To jednak, co wynoszą z tych lat, to nie tylko wiedza, lecz także przyjaźnie oraz piękne, niezapomniane wspomnienia.
Dzisiejsza uroczystość była okazją do podsumowania tego wyjątkowego czasu oraz osiągnięć w nauce. Odbyła się w pięknych wnętrzach Resursy.
Szczególnym momentem było przekazanie przez młodszych kolegów symbolicznych nici – nadziei, wiedzy i uśmiechu – które mają prowadzić absolwentów przez kolejne etapy ich życia.
Nie zabrakło wzruszających wspomnień, piosenek oraz nagród dla uczniów za ich wyniki i zaangażowanie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz