Ósmoklasiści z „Jedynki” zakończyli dziś w uroczysty sposób swoją edukację w szkole podstawowej. Przed nimi nowe wyzwania i kolejny etap – szkoła średnia. To jednak, co wynoszą z tych lat, to nie tylko wiedza, lecz także przyjaźnie oraz piękne, niezapomniane wspomnienia. Dzisiejsza uroczystość była okazją do podsumowania tego wyjątkowego czasu oraz osiągnięć w nauce. Odbyła się w pięknych wnętrzach Resursy. Szczególnym momentem było przekazanie przez młodszych kolegów symbolicznych nici – nadziei, wiedzy i uśmiechu – które mają prowadzić absolwentów przez kolejne etapy ich życia. Nie zabrakło wzruszających wspomnień, piosenek oraz nagród dla uczniów za ich wyniki i zaangażowanie.
2026-06-24 20:47:12