Oświata

Zamknij

Od jednej nitki do wspólnej drogi…

. 20:45, 24.06.2026 Aktualizacja: 20:46, 24.06.2026
Skomentuj Od jednej nitki do wspólnej drogi…

Ósmoklasiści z „Jedynki” zakończyli dziś w uroczysty sposób swoją edukację w szkole podstawowej. Przed nimi nowe wyzwania i kolejny etap – szkoła średnia. To jednak, co wynoszą z tych lat, to nie tylko wiedza, lecz także przyjaźnie oraz piękne, niezapomniane wspomnienia.

Dzisiejsza uroczystość była okazją do podsumowania tego wyjątkowego czasu oraz osiągnięć w nauce. Odbyła się w pięknych wnętrzach Resursy. 

Szczególnym momentem było przekazanie przez młodszych kolegów symbolicznych nici – nadziei, wiedzy i uśmiechu – które mają prowadzić absolwentów przez kolejne etapy ich życia.

Nie zabrakło wzruszających wspomnień, piosenek oraz nagród dla uczniów za ich wyniki i zaangażowanie.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%