Zapraszamy do obejrzenia Koncertu Świątecznego w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury. Spektakl jest próbą interpretacji codzienności i przemian społecznych, jakie nastąpiły na początku XXI wieku. Wszechogarniająca „nowoczesność”, pośpiech, pogoń za dobrami materialnymi często przesłaniają nam to, co najważniejsze.

Na małej scenie koncertowej Młodzieżowego Domu Kultury zaprezentowały się wszystkie zespoły i koła artystyczne. Wystąpiły teatry: “Maskarada” i “Pinokio”. Przepiękne piosenki wykonały zespoły wokalne: “Szałaputy”, “Igraszka”, “Chochliki” i “Frajda”. Ambitny materiał przygotowały także formacje taneczne, perkusiści, gitarzyści i soliści. Wystąpili również rodzice, nauczyciele i pracownicy naszej placówki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację nagrania. Zapraszamy, aby na chwilę zatrzymać się w rodzinnym kręgu, porozmawiać, okazać życzliwość. Koncert można obejrzeć z najbliższymi – niech te Święta obfitują w chwile spędzone wraz z tymi, na których nam naprawdę zależy. Życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt! – napisał Młodzieżowy Dom Kultury.

Koncert jest dostępny na YT pod linkiem:

By ZB