Pod koniec października Wójt Gminy Jaktorów – Maciej Śliwerski, podpisał list intencyjny z Prezesem firmy NETFALA o współpracy w zakresie wprowadzenia sieci światłowodowych na terenie Gminy Jaktorów.

Netfala jest szybko rozwijającą się firmą na rynku usług Internetu, telewizji i telefonii za pośrednictwem sieci światłowodowych. Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzeniu konkurencyjności pomiędzy firmami nasi mieszkańcy będą mieli możliwość szybszego skorzystania z dobrodziejstw szerokopasmowego Internetu…- powiedział wójt Maciej Śliwerski.

„Gmina Jaktorów jest kolejnym miejscem z infrastrukturą światłowodową NETFALA. Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu Listu Intencyjnego pomiędzy naszą firmą, a Gminą Jaktorów na rozbudowę infrastruktury światłowodowej na jej terenie. Inwestycja będzie realizowana w latach 2022 – 2023. Usługi dla mieszkańców Gminy zostaną udostępnione tak szybko jak tylko będzie to możliwe. O postępach realizacji inwestycji będziemy informować mieszkańców gminy Jaktorów na bieżąco…” – czytamy w komunikacje Biurem Obsługi Abonenta firmy NETFALA.

UT

By nk