‼️Żyrardowianin został Misterem Elite Poland 2023 ‼️

Sobotni wieczór był najdłuższym w historii konkursu Mister Ziemi Żyrardowskiej. Do późnych godzin wieczornych oczekiwano wiadomości płynących z Lidzbarka Warmińskiego, gdzie odbyła się gala Miss&Mister Elite Poland organizowana przez Elite Business Club Monaco.
Między drugą, a trzecią w nocy dotarła do nas wiadomość, że 23-letni mieszkaniec Żyrardowa Piotr Wiejcki- Mister Foto Ziemi Żyrardowskiej 2020 zdobył główną nagrodę oraz tytuł komplementarny . To pierwsza wygrana w historii – wśród naszych reprezentantów konkursu regionalnego – w konkursach o randze ogólnopolskiej. Już niedługo Piotr wybierze się do słonecznej Hiszpanii na sesję zdjęciową do magazynu modowego. Drugi z naszych reprezentantów Michał Waszczyk ( III wice Mister Ziemi Żyrardowskiej 2022) zdobył tytuł II wice Mistera.
-Piotr w roku pandemii został dzięki Państwa głosom wybrany laureatem nagrody foto w naszym żyrardowskim konkursie piękności, jego ogromnym marzeniem jest otrzymać nominacje do reprezentowania Polski w konkursie Mister Supranational Poland 2023 dlatego nasza współpraca trwa aż do dziś. Mam nadzieję ,że to był bardzo mocny krok w karierze Piotra i spełnianiu przez niego dalszych marzeń– skomentował Piotr Górski główny koordynator konkursu Miss i Mister Ziemi Żyrardowskiej.


Przed naszymi laureatami kolejne wyzwania już 28 marca Paulina Domańska Miss Nastolatek Ziemi Żyrardowskiej 2019 zawalczy w finale Miss Warszawy. Początek kwietnia będzie dla nas szczególnie interesujący gdyż dwie miezkanki naszego miasta Kamila oraz Roskana zawalczą o finał konkursu Miss Polski.

By ZB