Pull The Wire to żyrardowski zespół, który swoją charyzmą, poczuciem humoru, ale przede wszystkim mocnym brzmieniem, przedarł się na polską scenę muzyki rockowej, a ich kariera z roku na rok nabiera coraz szybszego tempa. Występy przed żywymi legendami rocka, koncerty na największych rockowych festiwalach, własna trasa koncertowa i nowa muzyka – to dobry rok dla żyrardowskiego zespołu. Teraz walczą o nagrodę za najlepszy ubiegłoroczny występ na małej scenie festiwalu Pol’and’Rock, taka nagroda jest przepustką do występu na dużej scenie festiwalu.

O tym co nowego u zespołu Pull The Wire i o walce o Złotego Bączka można przeczytać w bieżącym wydaniu “ŻŻ”. Przedstawiamy fragment artykułu.

Macie szansę zdobyć Złotego Bączka, co jest przepustką do występu na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock, jednak potrzebna jest mobilizacja fanów, a w szczególności mieszkańców Żyrardowa. Powiedzcie nam jak głosować i dlaczego to jest dla Was ważne.

– Mamy szansę zdobyć nagrodę za najlepszy ubiegłoroczny występ na Małej Scenie festiwalu Pol’and’Rock. Jak już wspominałem, cały koncert można obejrzeć lub odsłuchać w Internecie. Jeżeli komuś spodoba się występ i chce wesprzeć lokalny, żyrardowski zespół, to zapraszam do wejścia na stronę pullthewire.pl/zlotybaczek i podążania za instrukcją. Wystarczy konto na Facebook i kilka kliknięć by dać nam szansę na występ na Dużej Scenie w tym roku. Taka nagroda to ogromny sukces i milowy krok w karierze zespołu rockowego, widzimy to po naszych kolegach po fachu, którzy zostali laureatami tej nagrody.

Jakie macie plany na najbliższy czas? Niedługo zobaczymy i usłyszymy Was w Żyrardowie podczas Święta Lnu.

– Za chwilę czeka nas kolejna mini-trasa po Polsce u boku amerykańskiego zespołu Anti Flag. Wkrótce zaprezentujemy kolejny singiel, tym razem bardzo poważny, poruszający istotne ostatnio problemy manipulacji, propagandy i fake newsów. Tytuł utworu to “Temida”, premiera już 12. czerwca. Jeździmy koncertować po całej Polsce a rzadko mamy okazję występować w Żyrardowie. Bardzo cieszymy się na zaproszenie i z pewnością zapewnimy wszystkim podczas Święta Lnu mnóstwo rock and rollowych emocji.

By ZB