Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez gąszcz przygód i emocji, gdzie każdy moment to wyzwanie, a każda scena pełna jest niezwykłych zwrotów akcji. W niedzielę, 19 maja Centrum Kultury w Żyrardowie stanie się areną dla spektaklu, który porwie Cię w wir niezwykłych doznań.

🏕️ “Obóz Przetrwania” – komediowa produkcja w reżyserii Jakuba Ehrlicha, twórcy niezwykle popularnego spektaklu “Żony do adopcji”, przeniesie Cię w świat sknerowatego księgowego Ludwika oraz jego odważnych przyjaciół: Waldka i Mariusza. Ich życie zmienia się nieodwracalnie w momencie postawienia diagnozy, która brzmi jak wyrok śmierci. Ale czy postanowią się poddać? Oczywiście nie! Razem podejmują wyzwanie, wyruszając na poligon i do lasu, by odkryć wewnętrzne pokłady siły. A wkracza w ich życie Monika, uwodzicielska “generałowa”, która przynosi ze sobą emocje i nowe wyzwania.

🎭 Niezapomniana obsada w składzie Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki gwarantuje spektakl pełen humoru, wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

🎵 Dodatkową mocą widowiska jest muzyka Szymona Suchonia, która podkreśla intensywność emocji i przybliża sens prawdziwej przyjaźni.

🎫 Bilety już dostępne! Nie przegap okazji, aby być częścią tego niezwykłego spektaklu! Zarezerwuj swoje miejsce na “Obozie Przetrwania” i pozwól się porwać tej ekscytującej podróży!

Bilety dostępne na stronie: https://biletyna.pl/event/view/id/347081

Obóz przetrwania – spektakl komediowy
19.05.2024r. godz. 19:00
Centrum Kultury w Żyrardowie Plac Jana Pawła II nr 3, 96-300 Żyrardów

🎁 A to jeszcze nie wszystko! Mamy dla Was wyjątkową szansę wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na spektakl! Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: “Jeśli znalazłbyś się w sytuacji podobnej do bohaterów spektaklu, z kim z twoich przyjaciół lub znajomych chciałbyś przetrwać taki survival i dlaczego wybrałeś właśnie tę osobę?” Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy zycie@hot.pl do 14 maja do godziny 17:00.

🔐 Konkurs otwarty dla osób pełnoletnich! Trzymamy kciuki i zapraszamy do udziału! 🍀

By ZB