Marka Recman już niebawem będzie obchodzić piąte urodziny żyrardowskiego salonu! Recman będzie świętował dwa dni – 5 i 6 maja. W tych dniach będzie obowiązywał również 20% rabat przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów! Salon z modą męską Recman serdecznie zaprasza do swojego sklepu przy ul. 1 Maja 37A.

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 36-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman
  • 2 nagroda: spinki Recman
  • 3 nagroda: krawat
    • + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz w kilku zdaniach na pytanie: Krawat czy mucha? Co wybierasz i dlaczego? . Odpowiedź prześlij na adres mailowy zycie@hot.pl. Czekamy do 2 maja 2023 roku do godziny 11:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w naszej redakcji (ul. Okrzei 51A, lok. 4, Żyrardów).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

By ZB