Fotorelacje

Zamknij
13:00, 24.06.2026

Dziś w Zespole Szkół nr 1 w Żyrardowie przenieśliśmy się w wyobraźni do słonecznych Włoch i Hiszpanii za sprawą spotkania podsumowującego mobilność w ramach programu Erasmus+.

Uczniowie, a także nauczyciele, w obecności wicestarosty Ewy Springer-Kakiet, dyrektor Wydziału Oświaty Iwony Gmiter oraz dyrektor szkoły Barbary Gruchal opowiedzieli o swoich doświadczeniach, nowych umiejętnościach i niezapomnianych chwilach związanych z zagranicznymi wyjazdami.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz