Dziś w Zespole Szkół nr 1 w Żyrardowie przenieśliśmy się w wyobraźni do słonecznych Włoch i Hiszpanii za sprawą spotkania podsumowującego mobilność w ramach programu Erasmus+. Uczniowie, a także nauczyciele, w obecności wicestarosty Ewy Springer-Kakiet, dyrektor Wydziału Oświaty Iwony Gmiter oraz dyrektor szkoły Barbary Gruchal opowiedzieli o swoich doświadczeniach, nowych umiejętnościach i niezapomnianych chwilach związanych z zagranicznymi wyjazdami.
2026-06-24 13:00:45