Fotorelacje

Zamknij
16:35, 23.06.2026

W Szkole Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej – podobnie, jak w innych placówkach oświatowych odbyła się uroczystość pożegnania uczniów kończących ósma klasę. Było to pożegnanie ze szkołą w pięknym stylu. Dostojny polonez, który rozpoczęli w pierwszej parze Zastępca Wójta Gminy Radziejowice Wioleta Micewicz i Dyrektor Szkoły Łukasz Frączek. Był tez pożegnalny i wzruszając spektakl w nowej hali sportowej. Ze wzruszeniem żegnano się z nauczycielami i młodszymi koleżankami i kolegani. Z drugiej strony przyznawali, że na ten dzień, aby zostać absolwentami Szkoły im. Józefa Chełmońskiego czekali 8 lat…

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz