W Szkole Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej – podobnie, jak w innych placówkach oświatowych odbyła się uroczystość pożegnania uczniów kończących ósma klasę. Było to pożegnanie ze szkołą w pięknym stylu. Dostojny polonez, który rozpoczęli w pierwszej parze Zastępca Wójta Gminy Radziejowice Wioleta Micewicz i Dyrektor Szkoły Łukasz Frączek. Był tez pożegnalny i wzruszając spektakl w nowej hali sportowej. Ze wzruszeniem żegnano się z nauczycielami i młodszymi koleżankami i kolegani. Z drugiej strony przyznawali, że na ten dzień, aby zostać absolwentami Szkoły im. Józefa Chełmońskiego czekali 8 lat…
2026-06-23 16:35:00