Plusk wody, dźwięk gwizdka i sportowe emocje – tak wyglądały Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Żyrardowa Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego.
W wydarzeniu, zorganizowanym przez Klub Sportowy Pływaków i Ratowników AQUA Żyrardów, wzięło udział ponad stu zawodników. Na słupkach startowych pojawili się zarówno najmłodsi, jak i starsi uczestnicy.
Zawody otworzył Paweł Dudziński, prezes spółki Aqua Żyrardów, witając zawodników, trenerów i kibiców oraz życząc wszystkim powodzenia.
Szczególne emocje wzbudzali najmłodsi – mali, ale niezwykle dzielni, z ogromnym zaangażowaniem pokonujący swoje dystanse. Starsi zawodnicy odpowiadali na to precyzją, tempem i sportową pewnością.
Na zakończenie najlepsi zawodnicy odebrali medale i wyróżnienia z rąk Adama Lemiesza, zastępcy prezydenta Żyrardowa.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz