Materiał promocyjny

Ciepło, słońce przebijające przez szyby i palmy – już na wejściu sprawiają, że czujemy woń relaksu, ale to nie wszystko. Wizyta w parku wodnym Suntago, o którym mowa, to nie tylko rajski odpoczynek, ale także źródło licznych korzyści zdrowotnych. Kąpiele w basenach siarkowych czy solankowych mają pozytywny wpływ nie tylko na naszą skórę, ale także na układ krwionośny, odporność oraz stawy. Suntago stanowi idealne miejsce dla osób starszych, które pragną relaksu i dobroczynnych właściwości wód termalnych. Od 6 maja seniorzy mogą odkryć uroki i korzyści, jakie park wodny Suntago oferuje, korzystając z wyjątkowej promocji dla Seniorów (65+). Teraz w tygodniu, cały dzień relaksu w Suntago można kupić za 110 zł z obiadem (poniżej szczegóły).

Wraz z nadejściem złotego wieku, zadbanie o zdrowie i dobre samopoczucie staje się priorytetem dla seniorów. Park Wodny Suntago, znany z bogactwa atrakcji i zdrowotnych właściwości wód termalnych, wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując wyjątkowe korzyści dla osób starszych.

Suntago, to największy zadaszony park wodny w Europie, położony zaledwie 5 kilometrów od Żyrardowa i 10 minut jazdy z miasta. Nie trzeba lecieć tysiące kilometrów, aby poczuć egzotyczny klimat tropików. We Wręczy, w otoczeniu ponad 700 prawdziwych palm z różnych zakątków świata, można cieszyć się temperaturą aż 32 stopni Celsjusza. Dla gości przygotowano trzy strefy, z których dwie to – Relax z Wellness & SPA oraz Saunaria – są przeznaczone tylko dla osób powyżej 16 roku życia.

Wchodząc do Suntago, czujemy, jakbyśmy przekroczyli próg do prawdziwego raju na ziemi. Otuleni ciepłem wód termalnych i otoczeni egzotycznym klimatem, zaczynamy naszą podróż po dobroczynnych właściwościach tego miejsca, które oferuje ukojenie i relaks dla ciała i umysłu. Baseny termalne i jacuzzi kuszą błękitną wodą, zapraszając do chwili wytchnienia i odprężenia. Baseny witalne, jak basen solankowy czy siarkowy, emanują bogactwem minerałów, które koją skórę i wzmacniają organizm. Tutaj, w sercu Mazowsza, można znaleźć ulgę dla stawów i mięśni, a także chwilę wytchnienia od codziennych trosk i zmartwień.

W strefie Relax znajduje się część z basenami witalnymi- baseny solankowe, basen siarkowy, wapniowy, potasowy i litowy. Ciepła woda termalna może pomóc w złagodzeniu bólu i sztywności związanego z dolegliwościami reumatycznymi, takimi jak artretyzm czy zapalenie stawów. Działa to poprzez łagodzenie napięcia mięśniowego i poprawę krążenia. Kąpiele mają również właściwości relaksacyjne, które mogą pomóc w redukcji poziomu stresu i poprawie samopoczucia psychicznego. Niektóre minerały zawarte w wodach termalnych, takie jak siarka czy siarczany, mogą mieć korzystny wpływ na stan skóry. Kąpiele w basenach termalnych mogą pomóc w łagodzeniu problemów skórnych, takich – jak łuszczyca czy egzema oraz w ogólnej poprawie kondycji skóry.


Zapraszamy wszystkich seniorów do skorzystania ze specjalnej oferty. Promocja dla Seniorów to doskonała okazja, by spędzić czas w wyjątkowym miejscu pełnym atrakcji. Osoby korzystające z oferty, w ramach biletu wstępu do stref Jamango i Relax w cenie 110zł, otrzymują wybrany zestaw obiadowy spośród 6 do wyboru w restauracji Poleczka. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem wakacji.

Bilety do parku Suntago dostępne są zarówno online na stronie parkofpoland.com, jak i w kasach parku, więc można je nabyć w dogodny sposób. Promocja obowiązuje od 6 maja wyłącznie w dni powszednie. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie promocji na stronie na parkofpoland.com .

Suntago zaprasza seniorów do odkrycia prawdziwej oazy relaksu wśród swoich basenów termalnych i jacuzzi. Tuż obok codziennych trosk możesz znaleźć chwilę spokoju i relaksu. Suntago stanowi doskonałe miejsce dla seniorów, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w sposób przyjemny i relaksujący. Z bogactwem atrakcji dostosowanych do potrzeb osób starszych oraz wyjątkową promocją dla aktywnych seniorów, Suntago staje się nie tylko miejscem rozrywki, ale także centrum dobroczynnych właściwości wód termalnych. Niezależnie od wieku, każdy może cieszyć się korzyściami, jakie oferuje to wyjątkowe miejsce.

By ZB