17 MARCA o godzinie 16:00 w Centrum Kultury w Żyrardowie na Placu Jana Pawła II nr. 3 , Kabaret Czesuaf zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Bez przesady!”

KABARET CZESUAF rusza w Polskę. Poprzedni program „Skandal!” obejrzały tysiące widzów, mamy nadzieję, że nowe skecze znajdą jeszcze większe rzesze odbiorców. Może nawet miliony? Bez przesady! Właśnie taki tytuł nosi nowy program Czesuafów. „Bez przesady!” to próba zmierzenia się z tym, co widzimy dookoła siebie. Dlaczego wszystko wyolbrzymiamy? Polscy piłkarze przegrają mecz – „klęska”, „tragedia”. Iga Świątek wygra – „miazga”, „pogrom”. A powiedzmy sobie szczerze, najczęściej w Polsce jest po prostu średnio. Za to na pewno średni nie jest nowy program kabaretu Czesuaf, bowiem Olga, Tomek i Maciek dają z siebie na scenie wszystko, a nawet jeszcze więcej. Recenzje widzów nie kłamią – program kabaretu Czesuaf to dwie godziny zabawy na najwyższym poziomie! To będzie naprawdę niezapomniany wieczór… Chyba że zagramy po południu, to wtedy niezapomniane popołudnie. I mówimy to bez przesady!
Uwaga program, może zawierać wulgaryzmy!

Obsada: Olga Łasak, Tomek Nowaczyk, Maciek Morze

Kabaret Czesuaf – Bez przesady!
17.03.2024r. godz. 16:00
Centrum Kultury w Żyrardowie
Plac Jana Pawła II nr 3, 96-300 Żyrardów

Bilety online w cenie 75zł/szt. dostępne na :
https://biletyna.pl/event/view/id/333064 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/99973/%C5%BByrard%C3%B3w/Kabaret+Czesuaf/

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr. telefonu: 574-911-422
Serdecznie zapraszamy !

🎉 Konkurs! 🎉

Masz szansę wygrać podwójne zaproszenie na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki w wykonaniu Kabaretu Czesuaf!

Aby wziąć udział, wystarczy odpowiedzieć na pytanie “Co sprawia, że nie możesz powstrzymać się od śmiechu i dlaczego?” Odpowiedzi proszę przesłać na maila: zycie@hot.pl do czwartku (7 marca) do godziny 15:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy dwie najlepsze i nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na spektakl!

Nie przegap okazji na pełen humoru wieczór w towarzystwie Kabaretu Czesuaf! Zgłoś swoją odpowiedź już teraz i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

By ZB