W Wigilijny Wieczór o godzinie 19.45 w TVS rozpocznie się Świąteczny Koncert Kolęd i Pastorałek „Radosna Nowina” . Taki program związany z rozpoczęciem tych pięknych Świąt Bożego Narodzenia zapewne jest co roku. Jednak ten nadawany w Wigilijny Wieczór – dla mieszkańców – nie tylko Miasta Wiskitki, będzie wyjątkowy. Ten koncert w miniony wtorek był nadrywany w Kościele pw. Wszystkich Świętych i św. Stanisława BM w Wiskitkach.

Telewizyjny Koncert Kolęd i Pastorałek „Radosna Nowina” będzie prowadziła Nina Nocoń. Obecnych w kościele w Wiskitkach w miniony wtorek 12 grudnia, a także zebranych przed telewizorami w sobotni Wigilijny Wieczór 24 grudnia wspólnie z prowadzącą powitał Burmistrz Miasta i Gminy Wiskitki – Rafał Mitura. W tym wyjątkowym koncercie, który odbył się w świątyni w Wiskitkach i który zobaczymy w świątecznym bloku programowym TVS wystąpili: Ludowy Zespół Ludowy „Wiskitki”; Bogdan Szymańczak i Jacek Golberg; Iza Fojcik; Henryk Czich; Kola i Jula; Krzysztof Koniarek i Zespół MEJK.

Ten wyjątkowy, Świąteczny Koncert Kolęd i Pastorałek „Radosna Nowina” będzie można obejrzeć o godzinie 19:45 w Bożonarodzeniowym programie TVS. Koncert przygotowany w bardzo wymownym i świątecznym klimacie i artystycznym wykonaniu jest oryginalnym projektem muzycznym, opartym na autorskich aranżacjach kolęd różnych regionów Polski. Taka będzie Wigilijna transmisja telewizyjna z Wiskitek.

TA

By ZB