Oświata

Zamknij

Tu się zaczęło… i tak pięknie się kończy

. 22:30, 25.06.2026
Skomentuj Tu się zaczęło… i tak pięknie się kończy

Pamiętacie ich początki? Głośne przerwy, dziecięce okrzyki, pierwsze przyjaźnie i ten szkolny chaos, który miał swój urok…

A dziś? Ósmoklasiści z „Trójki” – najliczniejsza grupa w Żyrardowie – stanęli na zakończeniu zupełnie inni: dojrzalsi, pewni siebie i po prostu… olśniewający.

Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszeń – były podsumowania sukcesów, podziękowania i piękne życzenia na przyszłość.

A potem polonez. Dostojny, dopracowany, robiący ogromne wrażenie.

A kiedy oficjalna część dobiegła końca, przyszedł czas na bal w klimacie Las Vegas.

Piękne zakończenie ważnego etapu i jeszcze piękniejszy początek czegoś nowego 💫

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%