Zamknij

Przedszkolaki śpiewają po angielsku – Konkurs „Let’s Sing a Song”

10:46, 13.03.2025 Aktualizacja: 10:50, 13.03.2025
Skomentuj

W poniedziałek, 10 marca, w Miejskim Przedszkolu nr 8 w Żyrardowie odbył się wyjątkowy konkurs piosenki angielskiej „Let’s Sing a Song”. Wydarzenie zgromadziło utalentowanych przedszkolaków, którzy zaprezentowali swoje umiejętności językowe i muzyczne, śpiewając znane anglojęzyczne piosenki. Konkurs stał się nie tylko okazją do zaprezentowania talentów, ale także świetną formą nauki przez zabawę. Mali uczestnicy wykazali się dobrą znajomością języka angielskiego, poczuciem rytmu oraz wyjątkową osobowością sceniczną. Ich występy zachwyciły zarówno publiczność, jak i jury, które miało niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców.

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa za odwagę i zaangażowanie. Konkurs „Let’s Sing a Song” był nie tylko okazją do zaprezentowania talentów, ale także wspaniałą lekcją języka angielskiego w radosnej, muzycznej atmosferze. To wydarzenie na pewno zmotywuje dzieci do dalszej nauki.

Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: Kacper Stolarski z piosenką pt. „Little snowflake”

II miejsce: Jan Kaczmarek z piosenką pt. „My teddy bear”

III miejsce: Olivier Banasiewicz z piosenką pt. „Who took a cookie”

Wyróżnienia otrzymały: Alicja Ostrowska oraz Blanka Sapińska

Organizatorem oraz sponsorem nagród była firma English For Kids prowadząca kursy języka angielskiego metodą Wow! English.

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%