Zamknij

Dzień Listonosza w Miejskim Przedszkolu nr 2

ZB 15:07, 18.10.2024 Aktualizacja: 00:47, 20.10.2025
Skomentuj Dzień Listonosza w Miejskim Przedszkolu nr 2

18 października obchodzony jest Dzień Poczty Polskiej zwany także Dniem Listonosza. Przy tej okazji dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 zostały zapoznane ze specyfiką pracy tej grupy zawodowej. Przybliżone zostały im takie pojęcia jak: list, pocztówka, znaczek, paczka, klaser. Przedszkolaki dowiedziały się również na czym polega praca listonosza, jaką drogę pokonuje list od nadawcy do adresata oraz jak prawidłowo przykleić znaczek.

W kolejnych dniach dzieci odwiedziły Urzędy Pocztowe w Żyrardowie, gdzie dowiedziały się jak odpowiedzialna jest to praca.  Przedszkolaki wysłały także listy i kartki z życzeniami do zaprzyjaźnionych grup przedszkolnych oraz do Pani Dyrektor bo każda okazja jest dobra, aby sprawić komuś radość. Pełne nowych doświadczeń wróciły do przedszkola, gdzie chętnie podjęły się próby projektu własnego znaczka.

Serdecznie dziękujemy paniom z Urzędu Pocztowego za miłe przyjęcie, a wszystkim pracownikom Poczty Polskiej życzymy dużo uśmiechu i zadowolenia z dalszej pracy.

(ZB)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciezyrardowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%