Zamknij

Puszcza Mariańska - Kobieta jest muzyką

14:31, 09.03.2025 Aktualizacja: 15:12, 09.03.2025
Skomentuj

Pierwsze Gminne ,,Święto Kobiet” w Puszczy Mariańskiej

Muzyka była kobietą – tulipany i serdeczne życzenia

W sobotę w świętowaniu z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet na zaproszenie Wójta Gminy Puszcza Mariańska Krzysztofa Boryny wzięło udział ponad 100 osób – w zdecydowanej większości były to panie. Uroczystość odbyła się w Sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury, w której to placówce – z początkiem tego roku – przywrócono działalność. Na dobry początek jedną z imprez był koncert z okazji „Dnia Kobiet” – „Muzyka jest kobietą”. Były to blisko dwie godzin świetnej zabawy przy kawie i słodkim poczęstunku.

 

Cieszę się, że tak wiele pań skorzystało z naszego samorządowego zaproszenia i razem będziemy świętowali ten ważny dzień dla nas wszystkich. Życzę wiele radosnych i szczęśliwych chwil. W naszej gminie panie mają duży udział w decydowaniu o sprawach społecznych i niech tak pozostanie… Życzę wspaniałej uczty duchowej podczas koncertu „Kobieta jest muzyką”…- mówił wójt Krzysztof Boryna. Przewodniczący Rady Gminy w Puszczy Mariańskiej – Wiesław Pietras skierował serdeczności do pań zebranych w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury. Do życzeń dołączył recytację wiersza Wisławy Szymborskie „Portret kobiety”. Współgospodarzem uroczystości była przewodnicząca Komisji ds. Kultury i Promocji – Agata Grzejszczak, która powiedziała, że ten koncert jest specjalną dedykacją dla wszystkich mieszkanek Gminy Puszcza Mariańska.

Wójt i przewodniczący wręczyli wszystkim paniom symboliczne – świąteczne tulipany.

Potem była wspaniała uczta artystyczna i duchowa w wykonaniu znanej solistki Oleny i akompaniującego jej Daniele Stopińskiego.

Atmosfera podczas pierwszej takiej imprezy w Gminie Puszcza Mariańska była niepowtarzalna.

Więcej w najbliższym wydaniu „ŻŻ”

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%