BIURO OGŁOSZEŃ
Biuro Życia Żyrardowa Sprawdź warunki oraz ceny zamieszczania ogłoszeń.

>> więcej
REDAKCJA
Redakcja Życia Żyrardowa Tutaj znajdziesz informację na temat naszej redakcji.

>> więcej
KONTAKT
Kontakt do redakcji Życia Żyrardowa Życie Żyrardowa
ul. Okrzei 51A
96-300 Żyrardów
tel. (46) 855 36 62
fax. (46) 855 47 18


>> więcej
OGŁOSZENIA PRZEZ SMS
Ogłoszenia drobne można przekazywać do „Życia Żyrardowa” za pośrednictwem SMS.

>> więcej

("ŻŻ" 47 22.11.2016) - Nikomu nie dają szans
Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Żyrardowie wygrali Międzypowiatowe Zawody w Koszykówce Chłopców ze Szkół Podstawowych i to oni będą reprezentować nasz region w Igrzyskach Mazowieckich

 W piątek 18 listopada w hali AQUA Żyrardów odbyły się Międzypowiatowe Zawody w Koszykówce Chłopców ze Szkół Podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół, które zagrały systemem każdy dwuetapowym pierwszym grupowym i drugim pucharowym. Zgodnie z przewidywaniami najlepsi okazali się uczniowie ZSP nr 3 w Żyrardowie, którzy w meczu finałowym pokonali rówieśników ze Starych Babic.

ZSP 3 Żyrardów: Eryk Gąsiński, Aleksander Grzesiak, Piotr Kaczanowski, Jakub Marcinowski, Adrian Młynarski, Jakub Mróz, Kamil Papuga, Krzysztof Sałachewicz, Eryk Stępniewski, Piotr Sujka, Mateusz Towarek, Krystian Ziębiński i opiekun: Sławomir Jakubiak

SP Stare Babice: Hubert Bielecki, Wojciech Buchało, Tomasz Gazda, Szymon Janasz, Bartłomiej Klimek, Maksymilian Mielczarek, Antoni Siatkowski, Adam Szelenbaum, Dominik Sztychmiller, Łukasz Śnieciński, Adam Terlecki, Maksymilian Twardowski i opiekunowie: Magdalena Kalwarczyk i Katarzyna Twardowska

SP Azymut Pruszków: Jan Czeladko, Jakub Dobrzyński, Michał Jałtoszuk, Piotr Jaremczuk, Mikołaj Kowalczyk, Ignacy Kryśko, Adam Kuruś, Robert Lipiński, Ignacy Markowicz, Franciszek Szular, Franciszek Wdówik, Ignacy Wierzbicki i opiekun: Wojciech Pielech

SP 4 Sochaczew: Tymoteusz Grzegorowski, Oliwier Grzeszczak, Kacper Jasiński, Patryk Kacperski, Adam Michałowski, Patryk Olejniczak, Bartłomiej Owczarzak, Jan Romanowski, Sergiusz Skrocki, Kacper Wątkowski, Marcel Wojciechowski, Kacper Zygmunciak i opiekun: Tomasz Malesa

Wyniki:

Półfinały: Pruszków – ZSP 3 Żyrardów 10:42; Stare Babice – Sochaczew 22:13

Mecz o 3 miejsce: Pruszków – Sochaczew 19:17

Finał: ZSP 3 Żyrardów – Stare Babice 44:12

Końcowa kolejność:

1. ZSP nr 3 w Żyrardowie

2. SP w Starych Babicach

3. SP Azymut w Pruszkowie

4. SP nr 4 w Sochaczewie

5. SP w Józefinie

6. ZSP nr 2 w Żyrardowie

B.K

Powrót